CAREER BOOSTER

OSOBNOSTNÍ DIAGNOSTIKA

PRO VÁŠ PROFESNÍ ROZVOJ

K čemu je CAREER BOOSTER?

Hledáte novou práci nebo potřebujete najít sama sebe? Jste na kariérním rozcestí a chcete vědět, kterou cestou se vydat? Zajímá vás, kde jsou vaše silné stránky a přednosti? Jak využít dovednosti, ve kterých excelujete, ve svůj prospěch? Pokud zaznělo alespoň jednou ANO, Career Booster je pro vás ta správná volba! Moderní psychologická video diagnostika, která vám poskytne jasné odpovědi na vaše kariérní otázky. 

CO VÁS ČEKÁ?

Moderní kariérní diagnostika, která odhalí vaše silné stránky i prostor pro další rozvoj. 

Podíváme se na to, jak zvládáte práci pod tlakem, vaši motivovanost, zda si umíte věci zorganizovat, jak jsou pro vás v práci důležité vztahy, a jak si vedete, když jde o podávání výkonu.

To vše za pomoci moderní behaviorální diagnostiky, nikoli jen dalšího nudného dotazníku.

V ČEM JE CAREER BOOSTER JINÝ?

Za výsledky nestojí automat, který ve vteřině proběhne vaše odpovědi a „vyplivne“ generický výstup. Získáte průvodce na své cestě. Psychologa, který vás provede výsledky a dá vám jasná doporučení, jak ve vaší konkrétní situaci dále postupovat.

Na závěr obdržíte přehlednou hodnoticí zprávu, kterou můžete využít jako vizitku pro budoucího zaměstnavatele nebo jako podklad pro svůj další osobní nebo profesní rozvoj.

Váš psychologický PROFIL

GRAFY a slovní hodnocení psychologa

Každý člověk je unikátní, stejně jako váš osobní profil. Popisuje vaše přednosti – na čem můžete stavět; a na čem naopak potřebujete zamakat.
Je zpracovaný psychologem, který s vámi nakonec výsledky probere.

Test SEBEHODNOCENÍ

Součástí naší diagnostiky je také krátký dotazník. Ten nám ukáže, jakým způsobem o sobě přemýšlíte a jak se hodnotíte v měřených oblastech. Porovnání s nestranným pohledem psychologa pak test umožní jít ještě hlouběji v konkrétních doporučeních.

Rozhovor s PSYCHOLOGEM

Obdržením hodnoticí zprávy to nekončí! Abyste nebyli na své cestě sami a nemuseli se domýšlet, co jednotlivé části zprávy o vašich pracovních kompetencích vypovídají, profil s vámi probere psycholog, který diagnostiku zpracovával. Společně vyberete tu nejlepší cestu pro vaši budoucí kariéru. Cestu, která vám bude nejvíc sedět a vy budete rovnou vědět, jaký další krok realizovat!

AMBASADOŘI

Kdo nás za naši práci pochválil? 

Petra Nulíčková

HR Business Partner, Alza.cz

Denisa Žideková

Associate Brand Manager, Procter & Gamble

Václav Gregor

Václav Gregor, CEO & Partner, Soulmates Ventures

Dává to SMYSL?

Ano? Gratulujeme! Tak se do toho pojďme pustit. Těšíme se, až společně nastartujeme změny, které přímo ovlivní vaši kariérní budoucnost! Vyrazit je velmi snadné! 

  • Klikněte na tlačítko CHCI VYRAZIT, které najdete níže
  • V dalším kroku vyberte, jak si přejete zaplatit a přes platební bránu bezpečně uhraďte 4.990 Kč
  • Počkejte na email s potvrzením a instrukcemi, jak se kariérní diagnostiky správně zúčastnit
  • Diagnostiku realizujete kompletně online a do 2 pracovních dnů obdržíte vyhodnocení a svou zprávu
  • Následně s psychologem proberete výsledky a vykročíte novým směrem!